SideSmart™ VRF

Pirmasis pasaulyje plono dizaino modulinis VRF įrenginys

Visiems erdvės ir galios poreikiams.

 

3 montavimo kombinacijos

„SideSmart™“ įrenginiai yra lengvesni, todėl kils mažiau problemų transportavimo ir montavimo metu. Rinkitės „Premium“ kombinaciją, siūlančią maks. galią iki 48HP, arba „Standard“ ir „Economic“ derinius, kurių galios diapazonas siekia nuo 20HP iki 72HP (200 kW vėsinimo galia). „Premium“ sistema garantuoja geresnius eksploatavimo kaštus su vidutiniškai 4,71 efektyvumo koeficientu (SEA modelis), tuo tarpu „Standard“ ir „Economic“ deriniai užtikrina didesnę galią, neužimant papildomos vietos. „SideSmart™“ galima montuoti bet kuriame aukšte, balkonuose ar techninėse patalpose, ir taip optimizuoti modulių išdėstymą. Taigi, dėl trumpesnių vamzdelių tarp vidaus ir lauko blokų jūsų sistema veiks našiau, o pastato stogas nebus užgriozdintas vėdinimo įrenginiais.

Patvarumas ir paprasta priežiūra

Lauko įrenginio spiralinio kompresoriaus sukimosi technologija ir atsarginė sistema sumažina įrangos gedimų riziką. Be to, visi varžtai yra priekiniame skydelyje, todėl užtikrinama lengvesnė prieiga prie komponentų atliekant techninę priežiūrą ar ieškant gedimų. Pasirinkę lauko įrenginio priedus, tokius kaip apsauginės grotelės ar laidų komplektas, pagerinsite įrenginio saugumą montavimo ar techninės priežiūros metu.

Galia, kuri užima mažiau vietos

Pirmasis toks sektoriuje „SideSmart™“ VRF įrenginys išsiskiria savo unikalia koncepcija (matmenys nuo 1650 × 1050 × 420 mm). Tai idealus pasirinkimas įvairaus masto projektuose, ir ypač, esant erdvės apribojimams. Ši sistema yra modulinė, o tai reiškia, kad galima sujungti iki 4 įrenginių, pasiekiant maksimalią 72HP galią (200 kW vėsinimo galia). Su šiais plono dizaino ir modulinės koncepcijos įrenginiais beveik visuose objektuose įmanoma sumontuoti galingą vėdinimo sistemą, dėl to „SideSmart“ yra vieni universaliausių VRF įrenginių rinkoje.

Aprūpinta moderniausiomis technologijomis

„SideSmart™“ turi unikalią „Hitachi“ vėsinimo ir šildymo technologiją, kuri garantuoja, kad įrenginys veiks didžiausiu „Hitachi“ efektyvumo lygiu. Kad kompaktiško dizaino įrenginys galėtų veikti didesne galia, sumontavome oro srauto pasipriešinimą mažinančius komponentus – variklio laikiklį ir ventiliatoriaus išėjimo angas. Sistemoje taip pat įrengta „SmoothDrive“ – mūsų unikali spiralinio kompresoriaus technologija. Dėl šios technologijos vidaus blokas veikia net sistemai dirbant dalinėmis apkrovomis, taip sumažinami energijos nuostoliai. Kitas „SideSmart™“ privalumas – sistemai reikalingas mažesnis šaltnešio kiekis.

Gaukite pasiūlymą
Gaukite pasiūlymą
Užpildykite šią užklausos formą ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą.

Statybos vieta (miestas, rajonas)*

Statybos vieta (miestas, rajonas)*

Būsto būklė*

Būsto būklė*

Tel. Nr.*

Tel. Nr.*

El.paštas*

El.paštas*

Pateikdami šią formą patvirtinate, kad sutinkate su privatumo politika.

Pateikdami šią formą patvirtinate, kad sutinkate su privatumo politika.

Saņemt piedāvājumu
Saņemt piedāvājumu
Aizpildiet šo pieprasījuma veidlapu, un mēs sagatavosim jums vislabāko piedāvājumu.

Būvniecības vieta (pilsēta, rajons)*

Būvniecības vieta (pilsēta, rajons)*

Mājokļa stāvoklis*

Mājokļa stāvoklis*

Jūsu tālruņa numurs*

Jūsu tālruņa numurs*

E-pasts*

E-pasts*

Iesūtot šo veidlapu, jūs apstiprināt, ka piekrītat šai konfidencialitātes politikai.*

Iesūtot šo veidlapu, jūs apstiprināt, ka piekrītat šai konfidencialitātes politikai.*